O nás

K projektu vytvoření přívětivého centra s komorní atmosférou mne přiměla moje osobní zkušenost, láska, kterou od dětství chovám k józe. Provází mě od dětství a byla mi pomocníkem během mých těhotenství a porodů.  Mé nezměrné nadšení, touha podělit se a nabídnout autentický způsob práce s dětmi a péče o mámy se staly pilířem k realizaci rozkvetlého světa Magnolie.

Těším se na Vás! Neváhejte mne kontaktovat.

O mně

Józe se věnuji téměř odjakživa, přivedl mě k ní táta, a tak prvotní setkání proběhlo v dětství. Uchvátila mne v období dospívání svojí jednoduchostí, systematičností, účinností a komplexností působení na tělo i ducha. Pravidelně praktikuji od svých gymnaziálních let a stala se součástí mého života, který vyvažuje. Je cestou, která nabízí objevy o sobě každému, kdo vykročí a vytrvá. Cestou, na které je stále co objevovat a to mne fascinuje. 

V určité životní fázi jsem se rozhodla, že se jí chci věnovat naplno, předávat své zkušenosti a pomáhat lidem, zejména ženám. S jógou jsem prožila svá dvě těhotenství, a to vedlo k rozhodnutí otevřít v mém rodném městě centrum péče o těhotné, ženu a dítě, kde se zaměřuji na gravidjógu a jógu po porodu. 

Práce se ženami je pro mně oslavou ženství ve všech jeho nuancích, životních fázích. A právě proměny ženy mne dovedly k hormonální jógové terapii dle Dinah Rodriguez, neboť jsem již delší čas chtěla pomáhat ženám, které se dlouhodobě snažily otěhotnět. Současně zde byla další skupina žen, klientek, které procházely obdobím menopauzy a potýkaly se s jejími nepříjemnými symptomy. V neposlední řadě mne oslovovaly ženy diabetičky, které jógou chtěly zlepšit svůj stav. Všem těmto ženám jsem chtěla nabídnout možnost, jak změnit svůj svět.

Hormonální józe se věnuji od r. 2012. Vystudovala jsem hormonální jógovou terapii pro ženy (r.2013), pro diabetes (r.2013) u Dinah Rodriguez a Rosi Wagner ve Vídni. Oběma těmto kouzelným ženám sršícím optimismem a vitalitou nesmírně děkuji a skláním se s pokorou před úsilím, které šíření této jedinečné terapie věnují. Čas s nimi strávený byl pro mne obohacující a inspirující. V květnu 2015 jsem završila vhled do technik terapie a složila jsem zkoušky z hormonální terapie pro muže (nejen) v andropauze ve francouzském Aix en Provence. Děkuji nejen své učitelce Dinah za další nádherné setkání, ale i Frédérique Verdeau za realizaci. 

Vše, co v životě předávám, včetně jógových praktik, je podloženo mojí osobní a intimní zkušeností. Hormonální terapii nevyjímaje. Její účinnost mám ověřenu na sobě a každý další den s hormonální jógou mne utvrzuje v neobyčejné příznivosti pro tělo a mysl, vitalitu a harmonii. Neobyčejnou motivací jsou pro mne příznivé ohlasy žen, jejich radost z překonaných obtíží a samozřejmě i miminka, která se narodila.

Ráda vám budu průvodcem na vaší cestě:-)

Těším se na Vás,

Jana

 

"Když si žena projde těhotenstvím a porodem, je vždy jiná než byla předtím. Je proměněná a mnohem více rozumí životu. Přivést na svět dítě znamená vykoupat se v pramenu života."

Dr. Frederick Leboyer 

 

Děkuji svým dvěma dcerám, které jsou inspirací a světlem mého života.

Magnolie - rozkvetlý svět pro děti a mámy

Ing. Jana Černotová
Na Půstkách 40
738 01 Frýdek-Místek
telefon: 605 249 705 jana@centrum-magnolie.cz
Vytvořeno službou Webnode