Holistická aroma masáž

Aromaterapeutická masáž je blahodárným rituálem zdraví a krásy, která využívá léčebných účinků přírody koncentrované do kapek éterického oleje. Byliny, oleje a vonné směsi byy součástí obřadů a šamanských technik a doprovázejí lidstvo od nepaměti. Jemné a hluboce relaxační techniky masáže se snoubí s ozdravnými účinky aroma éterických olejů a nosných olejů výhradně rostlinného původu. Přírodními látkami, tím nejjemnějším způsobem, jsou podpořeny samo ozdravné procesy těla. Holistická aroma masáž ošetřuje tělo jako celek od špiček nohou po konečky vlasů, pracuje také s energií v meridiánech a s akupresurními body. Ošetří nejen celé tělo, ale uvolní mysl a pozvedne ducha. Je důležitým pomocníkem moderní doby při zvládání nemocí psychosomatického původu, jež mají svůj původ ve stresu, napětí, únavě a vyčerpání.

Aroma masáž podporuje lymfatický a oběhový systém, napomáhá odvodu toxických látek, energetizuje, harmonizuje nebo onizuje organismus.

Masáž trvá 90-120minut, osobní rozhovor probíhá před ošetřením, směsi jsou vybírány individuálně dle vašich potřeb.

 

Objednávky můžete učinit telefonicky nebo mailem, přijímáme je obvykle na pátky, po dohodě je však samozřejmě možné sjednat i jiný termín. V liché týdny se můžete objednat i na sobotu, či neděli.

Zastavte se na chvíli...

...a nechte se svést!

 

 

 

Magnolie - rozkvetlý svět pro děti a mámy

Ing. Jana Černotová
Na Půstkách 40
738 01 Frýdek-Místek
telefon: 605 249 705 jana@centrum-magnolie.cz
Vytvořeno službou Webnode